KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8794227
nr 879 4227
Ulf Sellergren
(f. 1925), Sverige
Akvarell, Ulf Sellergren, landskap med hus, signerad, motivet: 34x30
Ulf Sellergren, svensk bildkonstnär född 1925.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:09:15
100 kr
250 kr